Domů > Napětí > Až najdu klíč

Až najdu klíč

Domů > Napětí > Až najdu klíč

Až najdu klíč

Autor: Alex Ahndoril
Překladatel: Karolína Kloučková
Nakladatel: Host
Počet stran: 272
Lars Kepler alias Alex Ahndoril přichází s detektivní sérií klasického střihu! Tentokrát bude méně krve, ale o to více napětí při rozplétání případu.
Lars Kepler alias Alex Ahndoril přichází s detektivní sérií klasického střihu! Tentokrát bude méně krve, ale o to více napětí při rozplétání případu.

NEČEKANÁ NÁVŠTĚVA

Soukromá vyšetřovatelka Julie Starková přijímá u sebe v kanceláři neohlášenou návštěvu. Per Günter Mott je spolumajitel jedné z nejúspěšnějších rodinných firem ve Švédsku. Předchozího dne se zúčastnil firemní schůze na svém panství v severozápadní části země. Ráno pak ve svém telefonu našel fotografii zkrvaveného, svázaného muže s pytlem na hlavě.

KDO JE SPOUTANÝ MUŽ NA ZÁHADNÉ FOTOGRAFII

Kvůli výpadkům paměti způsobeným velkým množstvím vypitého alkoholu ale netuší, jak se snímek do jeho telefonu dostal a kdo je na něm zachycen. Ze strachu o svoji pověst chce Per Günter Julii pověřit, aby očistila jeho jméno, než se do případu vloží policie.

SVÉRÁZNÁ VYŠETŘOVATELKA, KTERÁ SE VYZNÁ V LIDECH A SAMA SE POTÝKÁ S TRAUMATEM

Julie požádá svého bývalého manžela Sidneyho Mendelsona, který pracuje u policie, aby si vzal volno a s vyšetřováním jí pomohl. Stále ještě trochu doufá, že by to mohla být šance získat ho zpět.

Série Klíč nám poskytla příležitost prozkoumat naši vášeň pro klasickou detektivku. Když čelíte opravdové logické hádance, postupně sbíráte nápovědy a v každém dialogu postav se pokoušíte najít vodítka, je v tom cosi nesmírně lákavého.

Alex Ahndoril

NĚKDO V TOMTO ZÁMKU JE VRAH…

Julie a Sid se společně vydají do honosného sídla uprostřed hlubokých lesů, kde se postupně seznamují se všemi členy rodiny Mottových. A jak se brzy ukáže, každý z nich má své tajemství.

DETEKTIVNÍ UDÁLOST ROKU

Až najdu klíč (2023) je prvním dílem plánované trilogie klasických detektivek, kde je v centru dění samotná záhada okolo vraha. Autoři, manželé Alexandra a Alexander Ahndorilovi, začali společně psát pod pseudonymem Lars Kepler a získali si světový věhlas. Pro tuto sérii se rozhodli použít jméno Alex Ahndoril.

Detektivní událost roku

Podobné tituly