Domů > Romantika a humor > Hlava plná lásky

Hlava plná lásky

Domů > Romantika a humor > Hlava plná lásky

Hlava plná lásky

Autor: Ali Hazelwood
Překladatel: Jana Jašová
Nakladatel: Ikar
Počet stran: 344
Věda ještě nikdy nebyla tak sexy!
Novinka autorky bestselleru Hypotéza lásky.
Věda ještě nikdy nebyla tak sexy!
Novinka autorky bestselleru Hypotéza lásky.

ROMANTICKÉ KOMEDIE PRO VŠECHNY!

Pokud bychom měli zodpovědět otázku „Jaký je aktuálně čtenářsky nejpopulárnější žánr?“, pak by odpověď zněla – romantické komedie! V minulosti žebříčky bestsellerů ovládaly romány Nicholase Sparkse nebo Jojo Moyesové, nyní jsou to romány od Ali Hazelwood, Eleny Armas, Emily Henry či Lucy Score. Romantické komedie jsou čtivé příběhy, ve kterých čtenář nenajde jen lásku, ale také celou řadu vtipných momentů a velkou dávku humoru.
A kdo je nejčtenější autorkou romantických komedií? No přece Ali Hazelwood!

HYPOTÉZOU LÁSKY VŠE ZAČALO…

Popularita romantických komedií započala v roce 2021, kdy v originále vyšla Hypotéza lásky od Ali Hazelwood. Kniha začala ze dne na den bořit žebříčky bestsellerů, zaplavila sociální sítě a mizela z pultů knihkupectví doslova rychlostí blesku. Čtenáři si na příběhu zamilovali postavy, jejich falešné randění, ale i atraktivní a originální vědecké prostředí.
Nyní autorka přichází s novinkou Hlava plná lásky, která čtenáře zavede do stejného prostředí. Budou se v ní moci na chvíli potkat i s postavami, které znají z autorčina prvního románu.

HLAVA PLNÁ LÁSKY

Bee Königswasserová se v životě řídí jednoduchým pravidlem: Co by udělala Marie Curie? Kdyby jí NASA nabídla vedení neuroinženýrského projektu, Marie by jistě neváhala ani vteřinu. Matka moderní fyziky však nikdy nemusela spolupracovat s Levim Wardem. Samozřejmě, Levi je přitažlivý, vysoký a má ty svoje pronikavě zelené oči, ze kterých se její neurony můžou zbláznit – ale co si o Bee myslí, dal jasně najevo už na doktorátu. Když se však zničehonic Bee začne ztrácet vybavení, záhadně jí mizí důležité e-maily a podřízení ji ignorují, zdá se najednou Levi být jejím spojencem. Dá nakonec Bee Königswasserová všanc své srdce?

Věda ještě nikdy nebyla tak sexy! Nemůžu se těchto romantických komedií nabažit!… Ali Hazelwood píše emocionálně brilantním a vtipným způsobem, je absolutní jedničkou v žánru.
Christina Lauren

Svým druhým románem Ali Hazelwood dokazuje, že je vynikající spisovatelkou. Ukázala, že věda je sexy jako blázen a že láska může vzniknout i na těch nejméně pravděpodobných místech. Je to moje nová oblíbená autorka, kterou musíte zkusit.
Jodi Picoultová

Praštěné a sexy!
Helen Hoang

PROFESORKA SPISOVATELKOU

Ali Hazelwood je pseudonym americké spisovatelky a neurovědkyně, která pochází z Itálie a do USA se dostala díky studiu. Poté, co získala na univerzitě titul profesorky, pustila se i do psaní knih. Právě univerzitní a vědecké prostředí hraje v jejích románech důležitou roli.
Na příští rok už se chystá český překlad autorčiny třetí romantické komedie Love, Theoretically a také jejího prvního youg adult románu Check & Mate. Před několika měsíci Ali Hazelwood dokončila práci na svém dalším románu, tentokrát paranormální romanci o vztahu upíří nevěsty a vůdce vlkodlačího klanu.

Podobné tituly