Domů > Napětí > Jablka ze stromu nepadají

Jablka ze stromu nepadají

Domů > Napětí > Jablka ze stromu nepadají

Jablka ze stromu nepadají

Autor: Liane Moriarty
Překladatel: Šárka Kadlecová
Nakladatel: Ikar
Počet stran: 488
Autorka bestselleru Sedmilhářky, který se dočkal i seriálového zpracování, se po čtyřech letech vrací s dalším senzačním románem.
Autorka bestselleru Sedmilhářky, který se dočkal i seriálového zpracování, se po čtyřech letech vrací s dalším senzačním románem.

SMUTNÉ I VTIPNÉ A LSTIVĚ NEODOLATELNÉ

Kdyby se vaše matka ztratila, řekli byste to policii? I pokud by byl hlavním podezřelým váš otec? A právě před takovým dilematem stojí čtyři dospělí sourozenci Delaneyovi. Nejvíce zranit nás totiž mohou právě lidé, které nejvíce milujeme… Ani tentokrát vás autorka nenechá vydechnout a do poslední chvíle nebudete tušit, komu se tu vlastně dá věřit.

ZMIZELÁ MATKA. PODEZŘELÝ OTEC. CO SE SKUTEČNĚ STALO?

Stanovi a Joy přátelé vždy záviděli, že i po padesáti letech manželství to mezi nimi jiskří. Jenže bylo tomu skutečně tak? Když nedávno prodali proslulou tenisovou akademii, kterou celá léta společně budovali, jako by najednou nezůstalo nic, co by ty dva spojovalo. A pak jedné noci zazvoní u jejich dveří cizinka, která se představí jako Savannah. Prý potřebuje pomoct, protože ji její přítel napadl. Delaneyovi neváhají a zraněné dívky se ujmou. Nedlouho nato ovšem Joy zmizí a po Savannah také jako by se slehla zem. Dvě z Delaneyových dětí si myslí, že otec s tím nemá vůbec nic společného – a ty zbylé dvě si myslí přesný opak! Čím více otázek si sourozenci Delaneyovi kladou, tím více jemných prasklin se na obrázku dokonalého manželství jejich rodičů objevuje...

MISTRYNĚ TAJEMSTVÍ S NEDOSTIŽNÝM TALENTEM BUDOVÁNÍ NAPĚTÍ

Liane Moriarty je australská spisovatelka, žijící v Sydney. Živila se jako marketingová manažerka, poté zkoušela sama podnikat a coby copywriterka na volné noze psala všechno možné, od televizních reklam po texty na nejrůznější webové stránky. Ač se beletrii ve volném času věnovala už od mládí, první kniha jí vyšla až v roce 2005.

Je autorkou několika románů a série knih pro děti – dodnes se jich prodalo přes 20 milionů výtisků ve více než 40 jazycích po celém světě. Zatím nejúspěšnějším titulem je Manželovo tajemství. Kniha se hned druhý týden po vydání vyhoupla na 1. místo prestižního žebříčku bestsellerů The New York Times a následně byla zařazená mezi nejlepší tituly Amazonu roku 2013. V češtině vyšly ještě romány Na co Alice zapomněla, Sedmilhářky, Zamilovaná hypnotizérka, Tři přání, Poslední výročí, Šílené výčitky a Úplně cizí lidé.

Je to jako pít růžový cosmopolitan s arsenem.

USA Today

Dokonalá rodina je dokonalá lež!

Podobné tituly