Domů > Romantika a humor > Námi to začíná

Námi to začíná

Domů > Romantika a humor > Námi to začíná

Námi to začíná

Autor: Colleen Hooverová
Překladatel: Jana Jašová
Nakladatel: Ikar
Počet stran: 304
Každý konec má svůj začátek! Přichází pokračování světové senzace Námi to končí!
Každý konec má svůj začátek! Přichází pokračování světové senzace Námi to končí!

HVĚZDA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ!

Colleen Hooverová je americká spisovatelka, která má na svém kontě desítky úspěšných titulů z mnoha žánrů. Před necelými dvěma lety se z ní ale ze dne na den díky sociálním sítím stala knižní superstar. Od té doby její romány pravidelně obsazují čelní pozice všech knižních žebříčků a vyhrávají mnoho čtenářských anket a ocenění. Colleen Hooverová je pravděpodobně nejoblíbenější současnou autorkou romantiky!

HVĚZDA RŮZNÝCH ŽÁNRŮ

Colleen Hooverovou čtenáři znají hlavně jako autorku silných a nezapomenutelných romantických příběhů. Rozhodně se však nejedná o prvoplánovou červenou knihovnu, protože se věnuje i závažnějším tématům, jako je mateřství, domácí násilí nebo problém závislosti. V průběhu let autorka začala s žánry experimentovat. Vždy pro ni bylo běžné, že její příběhy patřily na pomyslné rozhraní mezi young adult a new adult literatury, když však v roce 2018 přišla s psychothrillerem Verity (v českém překladu kniha vyšla pod názvem Pravda, nebo lež), mnoho čtenářů zůstalo zaskočených. Recenze však byly více než příznivé. Proto autorka vyzkoušela zanedlouho na to i žánr paranormálních romancí. Jaký žánr to bude příště?

BUDE MÍT PŘÍBĚH LILY A ATLASE ŠŤASTNÝ KONEC?

Námi to končí je vůbec nejúspěšnější román Colleen Hooverové a také jeden z nejčtenějších románů současnosti. Příběh Lily a Atlase zasáhl mnoho čtenářů po celém světě, kteří při jeho čtení uronili nejednu slzu. Po dočtení si každý přál zjistit, jak to s oběma hrdiny dopadlo, co se stalo dál. Námi to začíná konečně čtenáři předkládá příběh, po kterém tolik toužil.

Královna všech žebříčků bestsellerů!
USA Today

AUTORKA ROMÁN NAPSALA NA PŘÁNÍ SVÝCH ČTENÁŘŮ!

Lily se po rozvodu snaží vycházet s bývalým manželem Rylem co nejlíp, aby se oba mohli podílet na výchově téměř roční dcerky Emerson. Poté, co se na ulici náhodou setká s Atlasem a nechá se od něj pozvat na rande, se věci začínají komplikovat. Atlas Corrigan je jediný muž, kterého Ryle v blízkosti své bývalé ženy a dcery bude vždycky nesnášet. A Lily si až moc dobře uvědomuje, že ačkoli už nejsou manželé, bude Ryle součástí jejich životů už napořád. Tam, kde skončil epilog bestsellerového fenoménu Námi to končí, pokračuje kniha Námi to začíná. Lily dostala od života druhou šanci na pravou lásku, ale její žárlivý exmanžel jí to příliš neusnadňuje. Dokáže tomu všemu Lily čelit a se svou nově nabytou možností správně naložit?

Podobné tituly