Domů > Napětí > Největší záhady zločinu

Největší záhady zločinu

Domů > Napětí > Největší záhady zločinu

Největší záhady zločinu

Autor: Jaroslav V. Mareš
Nakladatel: Universum
Počet stran: 352
Nová kniha populárního badatele, reportéra, záhadologa Jaroslava V. Mareše, autora bestsellerů Největší záhady kriminalistiky, Největší záhady české historie a dalších.
Nová kniha populárního badatele, reportéra, záhadologa Jaroslava V. Mareše, autora bestsellerů Největší záhady kriminalistiky, Největší záhady české historie a dalších.

KLÍČ K TEMNÝM ZÁHADÁM

Největší záhady zločinu od Jaroslava V. Mareše jsou fascinujícím pohledem do světa kriminalistiky. Autor nás provází tajemstvím nerozluštěných zločinů a rozličnými neuvěřitelnými příběhy. Přináší čtenářům nejen zajímavé a poutavé případy z kriminálního světa, ale také ukazuje, jak důležitou roli hrají detektivové a vyšetřovatelé při rozklíčování těch nejtemnějších záhad.

DVANÁCT PŘÍPADŮ DO TUCTU

Tucet neobjasněných případů naší kriminalistiky a nové informace vedoucí k vyřešení. Badatel a reportér Jaroslav V. Mareš se pustil do troufalého počinu a pokusil se rozkrýt proslulé případy, které otřásly naší společností. Kniha tematicky volně navazuje na bestseller Největší záhady kriminalistiky a přináší dosud neznámé podrobnosti, odhalující mezery ve vyšetřování a směr k nedopadenému pachateli.

ODHALOVÁNÍ TAJEMSTVÍ JAKO CELOŽIVOTNÍ VÁŠEŇ

Jaroslav V. Mareš je známým českým kriminalistou a spisovatelem. Svoji bohatou kariéru v oblasti kriminalistiky zahájil již v mladém věku a rychle se stal respektovaným odborníkem na tuto problematiku. Jeho zkušenosti a znalosti se odrážejí ve strhujícím způsobu, jakým přibližuje tajemné zločiny čtenářům. Marešova vášeň pro práci v této oblasti se prolíná každým řádkem jeho knihy, což čtenáři určitě ocení. Největší záhady zločinu nejsou pouze sbírkou nevyřešených kriminálních příběhů. Kniha také ukazuje, jaký význam má kriminalistika pro společnost. Nabízí nejen fascinující čtení, ale podněcuje zvědavost a zájem čtenářů o tuto oblast vědeckého výzkumu. Jaroslav V. Mareš a jeho dílo nám připomínají, jak důležitá a dobrodružná může být cesta k odhalení tajemství a spravedlnosti.

Doufám, že tato kniha nebude pro čtenáře ztraceným časem. Stejně tak jako nepovažuji za ztracený čas ten, který jsem věnoval nejen jejímu psaní, ale i zuřivému přemýšlení o tom, jak to, sakra, mohlo být.

Jaroslav V. Mareš

Podobné tituly