Domů > Romantika a humor > Olívie

Olívie

Domů > Romantika a humor > Olívie

Olívie

Autor: Táňa Keleová-Vasilková
Nakladatel: Noxi
Počet stran: 440
Již 37. kniha oblíbené slovenské autorky Táni Keleové-Vasilkové, která vychází v České republice!
Již 37. kniha oblíbené slovenské autorky Táni Keleové-Vasilkové, která vychází v České republice!

PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA O ŽIVOTĚ

Olívie je tradiční příběh v tom nejlepším podání od oblíbené autorky. Příběh ze života a o životě, o jeho ostrých zákrutách a nečekaných jednosměrkách. O stoupání do kopce, o špatném počasí... ale hlavně je to příběh o tom, jak si s námi osud dokáže pohrát. Jak nás umí překvapit i pobavit, nasměrovat na správnou cestu a postrčit před nás lidi, kteří nám mohou změnit život. Nebo ho alespoň zlepšit. Na to bychom měli myslet ve chvílích, kdy se nám nedaří. Kdy máme pocit, že naše životní zkoušky jsou moc tvrdé a osud nám hází příliš velké klacky pod nohy.

V ŽIVOTĚ JE JEN MÁLO VĚCÍ SNADNÝCH…

Mladá Olívie touží po klidném životě. Chce se věnovat hudbě i sama sobě. Jenže plnění snů nebývá vždycky jednoduché. I Olívie se potácí v problémech, zažívá bolest a ztrátu. Naštěstí život nejen bere, ale i dává. A proto jí nečekaně pošle do cesty někoho, kdo ji zahrne laskavostí a pochopením.

UKÁZKA Z KNIHY

Kdyby si mohla něco přát, kdyby se jí zjevila zlatá rybka, má připravená tři přání. Jako první by si přála, aby se Petra uzdravila. Aby se mohla vrátit domů, do života, který musela opustit. Druhé přání by věnovala tátovi… A třetí by bylo pro mě, pomyslí si. Jen pro mě. I když ta předchozí by byla vlastně rovněž pro mě, protože všechno pokažené by napravila.

Přeji vám krásné čtení a doufám, že si Olívii a její rodinu zamilujete stejně jako já. Sofie mi přirostla k srdci nejvíc. Myslím, že je to úžasná a obdivuhodná žena, a těším se, že ji poznáte i vy. A něco vám řeknu. Když jsem Olívii dopsala, zůstalo mi po ní smutno. Měla jsem ji ráda a v něčem mi byla velmi blízká… Mluvila jsem o svých pocitech s manželem a on mi hned bez váhání řekl, že se s ní nemusím loučit, že můžu psát dál… A měl pravdu.

Táňa Keleová-Vasilková

Dva romány v jedné knize!

Podobné tituly