Domů > Životní styl > Štědré a voňavé

Štědré a voňavé

Domů > Životní styl > Štědré a voňavé

Štědré a voňavé

Autor: Mirka van Gils Slavíková
Nakladatel: 103 media
Počet stran: 265
Kniha je ztělesněním Vánoc, lásky k tradici a radosti ze sdílení.
Kniha je ztělesněním Vánoc, lásky k tradici a radosti ze sdílení.

Je tady největší sbírka vánočních receptů! Od klasického cukroví po méně známé vánoční pochoutky, od jednoduchých receptů pro začátečníky až po ty pokročilejší pro zkušené cukráře. Tato kniha má zkrátka pro každého něco a v krásném období příprav na vánoční svátky je rozhodně dobré mít ji po ruce. Proslulá cukrářka navíc recepty proložila svými příběhy a vzpomínkami, můžete tedy spojit pečení se čtením!

VÁNOCE JSOU PRO MĚ TO NEJKRÁSNĚJŠÍ OBDOBÍ

Připravila jsem pro vás něco opravdu velkolepého! Nejnovější kniha v mé kolekci se chystá rozvonět váš vánoční čas novými i známými recepty. Rozhodla jsem se, že se v ní s vámi podělím i o tajnou sbírku receptů, kterou jsem si vylepšovala celý život. Vánoce jsou pro mě to nejkrásnější období a z pohledu pečení je to nádherně voňavý a štědrý čas.

CO V KNIZE NAJDETE

Vánoční cukroví všeho druhu, linecké, třené, kokosky, rohlíčky, úlky, sádlovky, recepty od babičky a mnoho dalších lahůdek. A pozor! Nebude chybět ani příprava na štědrovečerní tabuli. Jak já dělám salát, kapra a polévku? To vše se dozvíte v této knize. 

Díky nepřetržité podpoře a energii, kterou mi každý den dodáváte, jsem byla schopna pustit se do vytvoření tohoto vzácného vánočního pokladu. Věřím, že společným pečením si vytvoříme nové, nezapomenutelné okamžiky.

Cukrářka Mirka van Gils Slavíková

PŘÁNÍ AUTORKY

Velmi bych si přála, aby vás těch pár mých příběhů pohladilo u srdce. Zkuste se spolu se mnou ponořit do láskyplných, něžných vzpomínek a věřte, že kdybych měla Arabelin prsten, tak jím otočím, abych mohla naskok zpět do náruče maminky, tatínka a babičky. Měla jsem veliké štěstí, že jsem se jim narodila. Nyní se snažím tu hřejivou lásku rozdávat dál.

Nová kuchařka světoznámé cukrářky

Podobné tituly