Romantika a humor

Pojďte se s námi zasmát a zasnít...

Kde se vzala romantika?
Rozervaní hrdinové, kteří se snaží uprchnout ze svazujících pout společnosti… tak by se dala ve zkratce popsat romantická literatura v 19. století. Dnes asi žádné rozervance nesháníme, ovšem na chvilku uniknout z reality, zasnít se, zažít s postavami pořádnou dávku lásky třeba i s dramatickou zápletkou – to je pro nás ta pravá romantika!

Romantika, která vás dostane
Mezi nejoblíbenější a světově proslulé romantické autorky dneška patří Jojo Moyesová a Colleen Hooverová. Každá z nich je jiná, a přesto jsou si podobné, protože díla obou z nich se dokázala už mnohokrát vtisknout do srdcí nespočtu nadšených čtenářů.

Slzet se dá nejen dojetím, ale i smíchy
Někdy zároveň. Proto jsou poslední dobou tak populární romantické komedie. Jejich královnou je bezesporu anglicky píšící Ali Hazelwood. Ovšem ani v Česku s humorem nezaostáváme! Pokud se chcete opravdu od srdce zasmát, neměl by vás minout poslední román Patrika Hartla nebo Svatební historky od stand-up komičky Lucie Macháčkové. A jestli máte radši povídky, pusťte se do nejnovější knihy herečky Ani Geislerové...

Vybrané tituly